12.
Jan.

Foci hírek visszamenőleg és jelenleg
Néhány gyorshír a sulis labdarúgás berkeiből...

Az 1. Futsal Klub rendezésében  lebonyolított 3. korcsoportos labdarúgó kupán 5-6. osztályos csapatunk csoport 3. lett, negyedikeseink a 2. helyről várják a folytatást!

Az OTP-Bozsik Programban az első osztályos csapatunk csoport 3. lett, másodikos csapatunk csoportelső! Harmadikosaink a csoportjuk 3., negyedikeseink csoportgyőztesek! Csoportgyőzteseink január 21-én és 23-án döntőznek!

Diákolimpiai Teremlabdarúgásban városi bajnok csapatunk a sorsolásban egy csoportba került a későbbi győztessel a megyei döntőn. Sajnos kikaptunk 3 góllal, így a mezőny közepén zártunk.

Gratulálunk!

Nyolcadikosaink holnap, január 16-án 13.30-kor kezdik mérkőzéseiket a belvárosi sportcsarnokban. Minden szurkolót szeretettle várunk!