20.
Ápr.

Megyei bajnokok labdarúgóink!

A Diákolimpia Labdarúgás I. és II. korcsoportos Megyei Döntőt Tapolcán rendezték április 20-án. Csapataink mindkét korcsoportban méltón képviselték iskolánk Arnold bácsi és Krisztián bácsi vezetésével.
A technikai értekezleten a korcsoportonként 9-9 megjelent csapatot 3-3 csoportba sorsolták, kisebb csapatunk a "B", negyedikeseink a "C" csoportba kerültek.

I. korcsoportos csapatunk egy sajnálatos döntetlen után a csoportkörben rosszabb gólaránnyal a második helyre szorult, így a negyedik helyért játszhatott, amelyet parádés játékkal meg is szerzett!

A megyei 4. helyezett csapat:

Állnak/balról-jobbra/: Kiss Ruben, Horváth Kevin
ülnek: Nagy Bálint, László Roland, Kész Bálint, Bagyinszki Soma, Kész Gergő, Kerék Csongor
fekszenek: Bognár Martin, Farkas Martin

II. korcsoportos csapatunk magabiztos játékkal, veretlenül menetelt a győzelemig!

A megyei bajnok csapat:

Állnak/balról-jobbra/: Gombár Levente, Nagy Ádám, Kriszt Koppány, Simon Bálint, Soós Márk, Mátyás Roland
guggolnak: Bognár Martin, Rezeli Milán
fekszik: Pető Milán