13.
Máj.

Országos labdarúgó döntő 14. hely

A Labdarúgó Diákolimpia II. korcsoportos döntőjét ismét Fonyódligeten, az Erzsébet Táborban rendezték 2016. május 10-12-én.

Az első nap az utazással, az igazolások leadásával és a szállás birtokba vételével telt. A sorsoláson 20 csapatból 5-5 csapatos csoportokat hoztak össze, sikerült a "halálcsoportba" kerülni, ahol a későbbi bajnok és 2. helyezett csapattal hozott össze a sors.

Szerda délelőtt két vereséggel kezdtünk, ebéd után győztesen vonultunk le a pályáról a harmadik mérkőzés után, a negyediken ismét vereséget szenvedtünk. Csoport negyedikként vártuk a folytatást, játszhattunk a 13-16. helyért.

A helyosztó mérkőzéseket győzelemmel kezdtük, majd szoros mérkőzésen döntetlen után büntetőrúgásokkal maradtunk alul, így a 14. helyen zártunk.

Országos 14. helyezett szomorkás csapatunk

Állnak/balról-jobbra/: Soós Márk, Kriszt Koppány, Bognár Patrik, Pető Milán, Simon Bálint, Rezeli Milán, Gombár Levente, Mátyás Roland, Nagy Ádám
guggolnak: Farkas Martin, Kész Gergő, Bognár Martin