ATLÉTIKA
 
2011. május 1-től
 
Kcs/vszám
Fiú Év Eredmény Leány Év Eredmény
      
II. korcsoport
60 méter
Schuh Dzsárgál
2023 9,0 sec  Vati Csenge  2023  8,4 sec
távolugrás Simon Dominik 2023 402 cm  Vati Csenge  2024  476 cm
kislabdahajítás Putics Benett 2023 49,14m Kövér Fanni  2015  51 m
többpróba egyéni Simon Dominik 2023 350 pont Vati Csenge 2024 481 pont
4x100 m váltó Schuh Dzsárgál, Putics Benett, Simon Dominik, Speiser Barna  2023  1:01,9
Nyári Liliána, Vati Csenge, Bogdán Léna, Molnár Viktória
 2023  1:00,00
többpróba csapat Retz Ádám, Schuh Dzsárgál István, Béki László Pál, Speiser Barna, Putics Benett, Simon Dominik  2023    Molnár Sára, Remport Réka, Nyári Liliána Jázmin, Molnár Viktória, Vati Csenge Zoé, Bogdán Léna Gréta  2023  1900 
      
III. korcsoport
60 méter  Németh Márk Rókus  2015  8,3 sec  Kövér Fanni, Kálmán Luca  2016,   2023  8,6 sec
távolugrás Csicsics Dániel  2015  443 cm Kövér Fanni  2016  499 cm
kislabdahajítás
 Iváncsik Máté
 
 2022 63,43 m  Kövér Fanni  2016  53,80 m
600 méter  Szirbek Titusz  2022  1:37,00  Trombitás Anna  2014 1:45,74
többpróba egyéni Szokolik Gergő 2023 555 pont Kövér Fanni 2016 743 pont
4x100 m váltó
 
Szirbek Titusz, Iváncsik Máté,
Scheck Kornél, Szalay Dávid
 
 2022  55,16
 Takács Bianka, Kovács Luca, Kálmán Luca, Galambos Jázmin
 2023 54:89
többpróba csapat Bedő Ákos,
Szokolik Gergely,
Kéri Barna,
Kugler Márk,
Esső Ádám,
Fehér Benedek
 
2023 2573 pont Bodnár Csilla,
Kálmán Luca,
Kovács Luca,
Perl Dalma,
Takács Bianka,
Galambos Jázmin
 
 2023  3000 pont
      
IV. korcsoport
100 méter  Hornisch Mátyás  2011  11,8 sec  Kugler Hanna  2023  13,32 sec
távolugrás  Hornisch Mátyás  2011  517 cm Pál Emma  2019  503 cm
kislabdahajítás  Pekli Ábel  2012 71 m Novák Laura  2015  54,0 m
súlylökés  Bedegi Bence  2015  10, 68 m  Szabó Dóra  2015  8,88 m
800 méter  Szirbek Titusz  2023  2:11,80  Schőni Réka  2023  2:52,70
többpróba egyéni Iváncsik Máté 2023 1034 pont Schőnig Réka 2023 736 pont
300 méter  Mák Péter  2013  43,1 sec  Csorba Eszter  2011  45,5 sec
4x100 m váltó
 Trombitás Márton, Preszter-Lajtai Bendegúz, Paksi Adrián, Iváncsik Máté
 2023  48,14
 Fejér Bernadett, Fazekas Jana, Kugler Hanna, Schreyer Virág
 2022    54,0 sec
 1500 méter  Szirbek Titusz  2023  4:24,18      Pintér Margaréta  2012  5:29,0 min
Többpróba
csapat
Végh Milán, Paksi Adrián, Iváncsik Máté, Trombitás Márton, Szirbek Titusz,
Preszter-Lajtai Bendegúz
 2023 4600 pont Fresli Kinga, Fresli Hanna, Schőnig Réka, Aranyos Réka, Kugler Hanna, Kozma Zsófi 2023 3063 pont
4x1000 fiú váltó
2023
Szirbek Titusz, Paksi Adrián, Fischer-Kovács Milán, Nagy Patrik  12:27,62
 
4x600 leány váltó Fegyveres Bíborka, Vajda Borbála Villő, Balogh Viktória, Fresli Kinga 2023 8:19,2
 
 
 
10x200 m vegyesváltó
Fresli Kinga,Szalay
Dávid,Paksi Adrián,Trombitás Márton, Szirbek Titusz, Iváncsik Máté, Fresli Hanna, Kálmán Luca, Kozma Zsófia, Kugler Hanna, Esső Ádám, Schőnig Réka
 
2022. 4:41:96 
 
ÚSZÁS
 
2011. szeptember 1-től

Versenyszám
Fiú
Év
Eredmény
Leány
Év
Eredmény
I. korcsoport







II. korcsoport
50 m hátúszás
Gadácsi Patrik
2011
56,50 sec



III. korcsoport
100 m gyorsúszás
Mák Péter
2011
1:18,16 min



100 m hátúszás
2012
1:34,70 min



50 m mellúszás
Gyarmati Bálint
2011
51,97 sec



IV. korcsoport
 
 
Egyéb
 
Helyből távolugrás: Szabó Dávid József  270 cm fake Panerai
 
   
 
Copyright © 2010 simonyisport.hu