Április 27-én a Városi Stadion adott otthont a Körzeti Többpróba Diákolimpiának. Öt csapattal indultunk, amelyből három aranyérmet nyert és a megyei döntőbe jutott, a másik két csapatunk ezüstéremnek örülhetett. A megyeire május 13-án kerül sor.
A legfiatalabbak versenyében (2015-2016-ban születettek) fiú csapatunk első, lányaink második helyen végeztek.
Kovács Ádám, Szemán János, Frits Olivér, Kolossváry Márton, Szabó-Iszlai Olivér, Gara Konrád
Dely-Sóki Zoé, Eisenacker Júlia, Horváth Zia, Borsos Kata, Fajd Manga, Pesti Fanni
Egyéni összetettben Szemán János arany-, Frits Olivér bronzérmet szerzett. A lányoknál Pesti Fanni állhatott fel a dobogó második fokára, neki ezüstérem került a nyakába.
Szemán János Frits Olivér
Pesti Fanni
A III. korcsoport versenyein fordult a kocka: lánycsapatunk verte a mezőnyt és az első helyen végzett, míg fiaink az ezüstnek örülhettek.
Vati Csenge, Nyári Lili, Németh Amira, Kolossváry Lili, Szalai Dóra, Borsos Nóra
Mátyás Zalán, Fajd Merse, Esső Gergő (a képről hiányzik: Nagy Benedek, Tolcsvai Nimród)
Egyéni összetettben Vati Csenge lett az első, két aranyéremmel távozhatott a versenyről. A fiúknál Esső Gergő duplázott, ő ezüstéremből.
Vati Csenge
Esső Gergő
A IV. korcsoportban fiú csapattal és egy leány egyéni versenyzővel vágtunk neki a megmérettetésnek. Összesen három arany és egy ezüstéremmel zártak legidősebbjeink. A fiúknál amellett, hogy elhozták a csapataranyat, egyéniben is kettős győzelmet arattak. Fehér Benedek és Fresli Balázs állhattak fel az összetett dobogójára. A lányoknál Szemán Dorka lett a körzeti bajnok.
Putics Benett, Fazekas Milos, Marton Marcell, Horváth Bálint, Fresil Balázs, Fehér Benedek
Fresli Balázs Fehér Benedek
Szemán Dorka
Gratulálunk a versenyzőknek!